Potápěčské centrum:
Škola potápěníŠkola potápění dle Scuba Schools International

Scuba Schools Intrenational byla založena v USA v roce 1970. Dnes je jedna z největších a nejúspěšnějších mezinárodně uznávaných potápěčských asociací rozšířená do více než 90 zemí světa. Přes síť regionálních center umožňuje vyučovat na celém světě lehkým, zábavným, ale profesionálním a bezpečným způsobem.

Mezinárodní škola SSI využívá nejmodernější didaktické materiály pro výcvik potápěčů.

Centrum Kreiner-diver je oficiální registrované centrum SSI s číslem 142.

Účastníci kurzu jsou během výcviku pojištěni.Kurzy potápění jsou rozděleny do dvou fází:
1. Při přihlášení do kurzu si student koupí kompletní výukové materiály. Materiály jsou určeny k samostudiu.
2. Účastník kurzu se v dohodnutém termínu dostaví do centra Kreiner-diver v Chorvatsku k absolvování praktické části kurzu a přednášek teorie.

Kurzy probíhají v uvolněné atmosféře, minimální počet účastníků není dán, preferujeme osobní přístup. Potápěčské kurzy se mohou stát příjemným zpestřením pobytu u moře.

Ubytování v případě zájmu zajistí centrum Kreiner-diver.

V cenách kurzů je zahrnuta mezinárodně uznávaná certifikace (plastová karta a diplom), plnění lahví a půjčovné potápěčského vybavení. Doporučujeme vlastní masku, šnorchl a ploutve.

Termíny instruktorských Kurzů jsou vypisovány pro každý kalendářní rok. Kontaktujte nás e-mailem na info@kreiner-diver.cz


KURZY:


Open Water Diver a Junior Open Water Diver

Obě tyto kvalifikace jsou koncipovány jako kurzy pro začínající potápěče. Při přihlášení do kurzu získává student nepromokavou tašku s knihami " Základní příručka" a " Průvodce studiem", potápěčský deník s možností doplňování stránek, plastové potápěčské tabulky a v nadstandardní verzi videokazetu.

Didaktické materiály SSI nabízejí možnost přípravy formou samostudia, což umožňuje lepší hospodaření s časem a klidnější průběh výuky s instruktorem.

Doba trvání kurzu je cca 5 dníSPECIALIZACE

SSI nabízí široký výběr potápěčských specializací. Po úspěšném zakončení čtyř specialit, získává potápěč nárok na kvalifikaci Advance - pokročilý potápěč. Tyto specializace lze absolvovat i postupně podle požadavků studenta. Ze specializací můžeme uvést: hloubkové potápění, potápění v noci a při omezené viditelnosti, potápění z lodi, navigaci, vrakové potápění a dnes stále populárnější Nitrox.

Při přihlášení do kurzu získává student knihu ke každé specializaci a nepromokavou tašku.

Délka trvání kurzu je cca 4 dny.Stress & Rescue

Velmi důležitou specializací je kurz Stress & Rescue, kde se student naučí předcházet potápěčským incidentům, reagovat na stresové situace a poskytnou pomoc jak sobě tak svému partnerovi.

Při výuce této specializace student získá knihu, tabulku neurotestů a nepromokavou tašku. V nadstandardní verzi videokazetu Stress & Rescue.

K získání kvalifikace Stress & Rescue je nutné absolvovat školení CPR. Toto školení můžete absolvovat také v centrum Kreiner-diver.

Kvalifikace Stress & Rescue je povinná pro získání profesionálních kvalifikací DiveCon a Instruktor.

Délka trvání kurzu je cca 4 dny.DIVECON

Tato kvalifikace je v žebříčku SSI první profesionální potápěčský stupeň. DiveCon může pracovat jako vedoucí potápění, pomocník instruktora či instruktor šnorchlování. Kandidát na kvalifikaci DiveCon obdrží při přihlášení do kurzu obsáhlý manuál, který mu slouží k jeho přípravě, ale i jako návod k vykonávání jeho další činnosti.

Délka trvání kurzu je cca 10 dní.INSTRUKTOR

Instruktorské materiály SSI jsou koncipovány tak, aby umožňovaly snadné a kvalitní vedení kurzů. Budoucí instruktor dostane kompletní materiály pro svoji teoretickou přípravu. Dále získává materiály určené k výuce studentů, které jsou rozděleny do lekcí a vytvořeny tak, aby se vzájemně přehledně doplňovaly a to i s materiály studentů. Instruktor při práci využívá instruktorský manuál, vizuální prezentace na diapozitivech, fóliích nebo na CD a široké nabídky výukových videokazet.

Termíny instruktorských Kurzů jsou vypisovány pro každý kalendářní rok.

© 2000-2006 Ladislav Kreiner.